whatsapp


  • Avenue İstanbul Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu Cad. A Blok No: 48 Kat: 1 D: 54 Beykent-Büyükçekmece
  • +90 552 396 79 29
  • [email protected]

OSMAN ÇENGEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

line

 

Özel Osman Çengel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nin kurucusu olan diş hekimi Osman Çengel, 2005 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 

İki yıl Özel Doğuş Tıp Merkezi’nde çalıştıktan sonra 2007 yılında Özel Yeşiltepe Polikliniği’nde göreve başlamış, bu dönemde özellikle protetik (protez) tedavisi konusunda kendisini geliştirdi.

2016 yılında iki meslektaşıyla birlikte Özel Dent58 Bulvar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kuruluşunda yer aldı. Burada görev yaptığı süre boyunca implant uygulamaları ile ilgili eğitimler alarak bilimsel olarak kendisini geliştirdi, bu alanda başarılı tedaviler gerçekleştirdi, tam porselen (empress) ve zirkonyum ile yapılan restorasyonlar konusunda tecrübe edindi.

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesi olan, iyi derecede İngilizce ve Bulgarca konuşabilen deneyimli diş hekimi, evli ve iki çocuk babasıdır. Yoğun iş temposundan fırsat buldukça amatör düzeyde tenis oynayan Osman Çengel, tam bir motor sporları tutkunu ve motosiklet kullanıcısıdır.


Diğer Yazılarımıza Göz Atmak İçin Aşağıdaki Butonları Kullanabilirsiniz